Samsung 22 inch S3 S30GD Essential Monitor, IPS Display, FHD Resolution, 100Hz Refresh Rate, 5ms (GtG) Response Time, Flicker-Free Technology, 16.7m Color Support | LS22D300GAMXUE Black
SKU: N70144372V-1
Brand: Samsung
  • Stay in the action when playing games, watching videos, or working on creative projects. The 100Hz refresh rate reduces lag and motion blur so you don’t miss a thing in fast-paced moments.
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
4.789,00 EGP
1 in stock
1 in stock
18 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
22 inch S3 S30GD Essential Monitor, IPS Display, FHD Resolution, 100Hz Refresh Rate, 5ms (GtG) Response Time, Flicker-Free Technology, 16.7m Color Support | LS22D300GAMXUE Black
Specifications
Screen Size 22 in
Screen Features Flat Screen
Monitor response time 4 to 5 ms
Display Type LED
Connection Type HDMI
Wattage 25 W
Connection Port HDMI, DisplayPort, Audio Jack
Model Name S3 S30GD
Number of Thunderbolt Ports 1
Display Resolution 1920×1080
Refresh Rates 100Hz