Samsung 24-Inch Odyssey G3 Gaming Monitor With 165hz Refresh Rate Black – LS24AG320NMXZN
SKU: N53338125A
Brand: Samsung
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
5.999,00 EGP
Out of stock
Out of stock
19 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
Highlights
  • React in real time 165Hz refresh rate Conquer every enemy, even at soaring speeds. 165Hz refresh rate eliminates lag and motion blur for exhilarating gameplay with ultra-smooth action
  • Measure reactions in milliseconds
  • 1ms response time (MPRT)
Specifications
Adaptive Sync Technology AMD FreeSync
Colour Name Black
Display Resolution 1080×1920
Display Technology IPS
Model Number LS24AG320NMXZN
Monitor response time Upto 1 ms
Number of HDMI Ports 2
Screen Size 24 inch
Wattage 25 W