Samsung 32 inch Odyssey G5 DG502 Gaming Monitor, 2K QHD IPS Display, 180Hz Refresh Rate, 1ms (GtG) Response Time, AMD FreeSync Technology, 16.7m LS32DG502EMXUE Black
SKU: N70083789V-1
Brand: Samsung
  • The fast IPS panel delivers clear, vibrant colors and a 178° viewing angle.
  • 180Hz refresh rate and 1ms response time (GtG) eliminates lag and enables frames with minimal blur for ultrasmooth gaming action.
  • VESA Display HDR 400 provides more contrast with deeper blacks and brighter whites.
  • AMD FreeSync™ keeps monitor and graphics card refresh rate in sync.
  • Ergonomic stand makes it easy to swivel, tilt, and adjust the monitor height for total comfort.
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
13.990,00 EGP
Out of stock
Out of stock
13 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
32 inch Odyssey G5 DG502 Gaming Monitor, 2K QHD IPS Display, 180Hz Refresh Rate, 1ms (GtG) Response Time, AMD FreeSync Technology, 16.7m LS32DG502EMXUE Black
Specifications
Screen Size 32 in
Screen Features Flat Screen
Colour Name Black
Usage Type Gaming
Adaptive Sync Technology AMD FreeSync Premium
Number of HDMI Ports 2
Display Resolution 2560×1440
Refresh Rates 180Hz
Display Type OLED
Wattage 59 W