SAMSUNG LS27D302GAUXEN 27-Inch Essential Monitor S3, IPS, Full HD Monitor, Refresh Rate 100Hz & Response Time 5ms(GTG) – black
SKU: N70202882V-1
Brand: Samsung
  • 1Year warranty
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
5.940,00 EGP
Out of stock
Out of stock
15 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
SAMSUNG 27-Inch Essential Monitor S3, IPS, Full HD Monitor, Refresh Rate 100Hz & Response Time 5ms(GTG) LS27D302GAUXEN
– black
Highlights
  • Full HD IPS panel with 100Hz refresh rate
Specifications
Screen Size 27 in
Screen Features Flat Screen
Colour Name black
Display Resolution Type Full HD
Usage Type Office
Adaptive Sync Technology AMD FreeSync
Connection Port HDMI, DisplayPort, Audio Jack
Model Number LS27D302GAUXEN
Number of HDMI Ports 1 × HDMI
Number of Display Ports 1
Display Resolution 1080×1920
Refresh Rates 100Hz
Display Type LED
Connection Type HDMI
Wattage 20 W