SAMSUNG 32- inch Odyssey Neo G8 4K UHD 240Hz 1ms G-Sync 1000R Curved Gaming Monitor, Quantum HDR2000, AMD FreeSync Premium Pro, Matte Display, Ultrawide Game View, DisplayPort, HDMI LS32BG850NMXUE Black
SKU: N53371755A
Brand: Samsung
  • Quantum Matrix Technology, HDR 2000 and UHD resolution
  • 240Hz refresh rate and 1ms response time for smooth game play
  • Matte display supported for gaming immersion
  • 1Year warranty
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
44.805,00 EGP
Out of stock
Out of stock
15 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
Specifications
Screen Size 32 in
Screen Features Ultra Slim Bezel
Colour Name Black
Display Resolution Type 4K
Usage Type Gaming
Monitor Display Type LED
Adaptive Sync Technology AMD FreeSync Pro
Model Name LS32BG850NMXUE
Number of Display Ports 1
Number of Thunderbolt Ports 0
Display Resolution 3840×2160
Refresh Rates 240Hz
Display Type LED
Connection Type HDMI
Wattage 24 W