SAMSUNG LS34C650VAMXUE – 34 inch ViewFinity Ultra WQHD 100hz Monitor, 5ms , 5MP IR Camera, In Build Speaker, Eye Saver Mode, FreeSync, KVM Switch, S6 S65VC Monitor Black
SKU: N70073255V
Brand: Samsung
  • Wider workspace of 21:9 ratio and lifelike detail with Ultra WQHD resolution
  • Stay connected through video calls and free up desk space with built in webcam and speakers
  • USB type-C port to power, send data and display signals between devices
  • 1Year warranty
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
32.500,00 EGP
Out of stock
Out of stock
15 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
LS34C650VAMXSAMSUNG UE – 34 inch ViewFinity Ultra WQHD 100hz Monitor, 5ms , 5MP IR Camera, In Build Speaker, Eye Saver Mode, FreeSync, KVM Switch, S6 S65VC Monitor Black
Specifications
Screen Size 34 in
Refresh Rates 100Hz
Colour Name Black
Wattage 200 W